Студентська рада факультету обліку та фінансів провила квест для своїх першокурсників

Минулого тижня студентська рада факультету обліку та фінансів проводила квест для своїх першокурсників, головне завдання якого — допомогти їм познайомитися одне з одним. Цього року першокурсниками нашого Університету стали дуже хороші, дружні й чуйні хлопці та дівчата.

На початку квесту учасників поділили на команди, члени яких були малознайомі один з одним. тудентська рада факультету обліку та фінансів проводила квест для своїх першокурсників — знайти двадцять карток на території Університету за фотографіями. Це тільки на перший погляд може здатися легким, але коли часу обмаль, то вже набагато важче пригадати місцевість і зорієнтуватися на ній.

Наші переможці їздили на змагання з пейнтболу, грали з великим захопленням, отримали море позитивних емоцій і відчули смак перемоги вдруге. Наші студенти відчули шалений викид адреналіну, тож ми раді, що вони мали можливість відпочити навіть у воєнний час.

Аудиторія:

Діяльність: