Студентки інженерно-технологічного факультету – срібні призерки міжнародного конкурсу

Здобувачки вищої освіти за спеціальністю 208 Агроінженерія Софія Ляшенко та Валерія Чеборарьова під керівництвом завідувача кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту інженерно-технологічного факультету ПДАУ Олександра Горбенка стали срібними призерками Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство», що проводився на базі Миколаївського національного аграрного університету.

Конкурс проводився за кількома аграрними напрямами за сприяння Науково-навчально-виробничого консорціуму «Південний», Наукового парку МНАУ «Агроперспектива», Освітньо-інноваційного кластера «Агротехніка» та Національного інноваційного кластера «Родючість ґрунтів».

За результатами першого туру проєкт наших студенток «Розробка механічного засобу для енергозберігаючої технології подрібнення гілок дерев в умовах приватного господарства» було відібрано для його захисту під час підсумкової науково-практичної конференції та офіційного представництва Полтавського державного аграрного університету. Слід зазначити, що захист проєктів проводився іноземною мовою, що не лише демонструвало достатній рівень володіння доповідачів англійською, а й дозволяло вільно спілкуватись із іноземними суддями та міжнародною спільнотою молодих науковців.

Вітаємо здобувачок вищої освіти та їхнього керівника з цим здобутком і бажаємо наступних перемог!