Студентам спеціальності "Фінанси" провели ознайомчу екскурсію

20 березня 2019 року здобувачі вищої освіти 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» під керівництвом доцента кафедри фінансів і кредиту Бражник Л.В. відвідали Полтавське ЦРВ «МЕГАБАНК». Екскурсію провели випускники нашої Академії, а нині співробітники банку Олена Ярова та Олександр Коломієць.

Олександр Коломієць ознайомив з особливостями роботи банку, розповів про історію розвитку та структуру банку, банківські продукти для населення, вимоги до банківських працівників. Здобувачів вищої освіти цікавили питання співпраці банку з аграрною галуззю.

Студенти отримали приємні враження від екскурсії, цікавились перспективами працевлаштування, проходження виробничої практики в банку.

Кафедра фінансів і кредиту висловлює подяку колективу «МЕГАБАНК» і керуючому відділенню Яровій Олені Василівні за співпрацю та вклад у професійне становлення наших студентів!

Аудиторія:

Діяльність: