Співпраця з командою АГРІАНАЛІТИКА: розширюємо зв'язки

Протягом вересня 2023 року викладачі кафедри обліку і оподаткування Полтавського державного аграрного університету взяти участь у навчанні технологіям ведення бухгалтерського обліку на платформі онлайн програми «Agri:Бухгалтерія».

Навчання відбувалося в рамках підписаного меморандуму між Полтавським державним аграрним університетом та товариством з обмеженою відповідальністю АГРІАНАЛІТИКА, предметом якого є двостороння співпраця з метою розвитку потенціалу фахівців в царині аграрної економіки, управління та обліку, сприяння їхній практичній підготовці та обізнаності про сучасні технологічні інструменти та рішення для ведення агробізнесу, підвищенню якості освіти та науки України, покращення ситуації на ринку праці України.

Організаторами було запропоновано зареєструватися в одній із двох рівноцінних сесій для проходження курсу «Онлайн програма «Agri:Бухгалтерія» як складова екосистеми сучасного малого та середнього агробізнесу: новації для бізнесу, освіти та науки». Графік навчання передбачав виконання завдань як у синхронному онлайн режимі – під керівництвом провідного фахівця від команди Агріаналітика Юлії Дуди, так і в асинхронному – за допомогою відео уроків, викладених на Youtube. Такий підхід забезпечив гнучкі умови навчання та можливість освоїти програму максимальній кількості зацікавлених науково-педагогічних працівників. В результаті успішного освоєння курсу відповідні сертифікати отримали:

Каецедал Наталія Анатоліївна – завідувач, професор кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент;

Єрмолаєва Марина Валентинівна – професор кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент;

Мокієнко Тетяна Володимирівна – доцент кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент;

Прийдак Тетяна Борисівна – доцент кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент;

Яловега Людмила Василівна – доцент кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент;

Нездойминога Олена Євгеніївна – доцент кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент;

Гринь Валентина Іванівна – асистент кафедри обліку і оподаткування;

Пономаренко Тетяна Василівна – асистент кафедри обліку і оподаткування.

Одержані знання є потужним інструментом розвитку кафедри обліку і оподаткування в напрямі цифровізації облікових процесів та плануються до впровадження при викладанні освітніх компонент «Облік і оподаткування діяльності фермерських господарств» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти, вибіркових освітніх компонент другого (магістерського) рівня освіти (зокрема, для вступників з інших спеціальностей), а також для слухачів бухгалтерських курсів навчально-наукового центру інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих Полтавського державного аграрного університету.

Кафедра обліку і оподаткування Полтавського державного аграрного університету висловлює подяку команді проекту «Агріаналітика» за запрошення та організацію участі у проекті, а також за перспективні пропозиції подальшої співпраці – запрошення доєднатися до спільноти Agri:Експертів на платформі AgriAnalytika задля пошуку шляхів удосконалення роботи інформаційних облікових систем, популяризації та просування ідей використання національних розробок для обліку господарської діяльності підприємств.

Окрема подяка ЗСУ за можливість навчатися і розвиватися!

Діяльність: