Співпраця факультету обліку та фінансів ПДАУ із випускниками Супрунівського НВК

26 листопада 2021 року в Полтавському державному аграрному університеті відбулася зустріч викладачів факультету обліку та фінансів з учнями 11-го класу Супрунівського навчально-виховного комплексу Полтавської міської ради.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання вивчення політології, застосування політики, філології та перекладів, туризму, подорожей, збереження фінансів,  опанування фінансової грамотності, банківської справи та страхування, вивчення обліку й аспектів оподаткування. Виявлено взаємозв’язок між цими питаннями в повсякденному житті та їхню актуальність на ринку праці.

Навчальна та інтерактивна взаємодія зі школярами сприяла набуттю старшокласниками інформаційного та виховного досвіду.