Семінар-практикум «Головний бухгалтер і безпека бізнесу»

08 листопада 2017 р. в Полтавській державній аграрній академії Інститутом післядипломної освіти спільно з Громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» проведено семінар-практикум «Головний бухгалтер і безпека бізнесу», присвячений актуальним питання земельних правовідносин, бухгалтерського і податкового обліку в сільськогосподарських підприємствах.

Цей захід зібрав керівників та бухгалтерів аграрних підприємств, викладачів і студентів нашої академії.

Відкрив семінар проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Олег Олександрович Горб.

ривітала учасників заходу Голова Полтавського обласного осередку Громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Інна Володимирівна Фещенко.

Доповідачами були:

Любов Макотченко, адвокат;

Антон Янко, лектор-експерт ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України»; автор статей з питань обліку та оподаткування заробітної плати та інших розрахунків;

Олександр Золотухін, консультант з бухгалтерського обліку та оподаткування.

Дякуємо Громадській організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за інформаційну підтримку у підвищенні кваліфікації як викладачів, так і майбутніх фахівців з бухгалтерського обліку.

Мітки:

Діяльність: