Секційне засідання 54-ї науково-методичної конференції викладачів і аспірантів "Вища освіта в контексті глобальних викликів"

23 лютого 2023 року на базі факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету пройшло секційне засідання 54-ї науково-методичної конференції викладачів і аспірантів "Вища освіта в контексті глобальних викликів". Цього року конференція проходила в надзвичайних умовах. Секційне засідання відбувалося в онлайн-режимі, але при цьому науковці продовжують працювати задля розвитку, підвищення ефективності, надійності структури та функціонування нашого факультету. Викладачі факультету ветеринарної медицини взяли активну участь у конференції, а перелік тем вразив своєю різноманітністю. Тож конференція пройшла на високому науково-методичному та практичному рівні, у діловій і водночас дружній атмосфері. Гасло на наступний рік: «Ще більше учасників, доповідей і статей для обговорення і роботи у мирній щасливій Україні!»