Розпочинає роботу Центр реалізації молодіжних ініціатив ПДАУ

Яскраві, творчі, розумні, амбітні, позитивні, впевнені у своїх силах і готові діяти!

Усе це — про вас, студенти ПДАУ!

Відтепер ви маєте ще більше можливостей для розвитку! Саме в День студента свої двері відчиняє Центр реалізації молодіжних ініціатив ПДАУ! Це платформа, що об’єднує творчий потенціал здобувачів освіти різних рівнів Університету та його відокремлених структурних підрозділів. Тут ви зможете реалізувати свої ідеї наукового, соціального, спортивного, творчого, підприємницького спрямувань!

Хочете стати частиною чогось значущого та реалізувати свої ініціативи? Тоді гайда до нас! Аби приєднатися, достатньо відправити листа на офіційну пошту Центру centr.molodizka@pdaa.edu.ua та відповісти на запитання анкети, що ми надішлемо у відповідь.
День студента – саме той час, коли потрібно діяти!

Вітаємо зі святом і з нетерпінням чекаємо на реалізацію спільних проєктів, що стануть значущими не лише для Університету, але й усього міста.

ПДАУ – твоя територія розвитку!