«Роль жінки в освіті та науці»

4 березня 2020 року на базі Народного музею Полтавської державної аграрної академії пройшла презентація «Роль жінки в освіті та науці», в якій прийняли участь студенти 1 курсу факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва спеціальностей 204 ТВППТ та 181 харчові технології під керівництвом заступника декана з виховної та організаційної роботи, Слинька В.Г. та куратора  групи доцента Усачової В.Є.

Із привітальний словом виступили Шостя Анатолій Михайлович, професор, завідувач кафедри ТВПТ та завідувач Народного музею Локес Наталія Володимирівна.

Доповіді підготували та їх презентували студенти 1 курсу: Пархоменко Ольга, Остріжна Катерина, Карамушко Анна, Шанта Едуард.

Презентації були присвячені фундаторам, корефеям  нашого факультету –  доцентам Маньківській Музі Миколаївні, Голуб Неліні Дмитрівні, Булавкіній Тетяні Павлівні, професору кафедри харчових технологій Кравченко Оксані Іванівні.

Презентації  та розповіді гостей були сповнені любові до рідного вузу, теплими спогадами, високої духовності, людяності та краси, панувала надзвичайно тепла та родинна атмосфера. Між виступами гостей свята звучали пісні та вірші виконані студентами 1 курсу: Пархоменко Ольгою, Лагойдою Валерією, Святелик Анною, Педорякою Валентиною, Савченко Ілоною, Дружко Катериною, Міщенко Кариною.