8 червня до Полтавського державного аграрного університету завітали голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак і начальник Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Юрій Кращенко.
Візит розпочався з робочої зустрічі, у якій взяли участь ректор ПДАУ Олександр Галич, проректор з науково-педагогічної роботи Андрій Дорошенко та проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Олег Горб. Під час спілкування сторони обговорили практичні кроки щодо підвищення якості вищої освіти, адаптації освітнього процесу до сучасних викликів, розвитку наукового потенціалу університету, а також розширення міжнародних програм і партнерств.
Після робочої зустрічі гості ознайомилися з інфраструктурою університету. Вони оглянули освітнє середовище ПДАУ, його матеріально-технічну базу та умови, створені для навчання, наукової діяльності й студентського життя.
Керівництво університету продемонструвало умови, створені для безпеки студентів під час повітряних тривог, а також розповіло про організацію проживання студентів у гуртожитках. Під час екскурсії кампусом особливу увагу було приділено науково-дослідним і навчально-практичним локаціям університету — сучасним лабораторіям і дослідницьким центрам.
Окрім освітньої та наукової інфраструктури, гості відвідали простори для позанавчального розвитку студентів — спортивні та культурні осередки університету, де проходять тренування, репетиції та різноманітні заходи. На завершення візиту вони оглянули сучасні заклади харчування на території кампусу.
Візит став нагодою продемонструвати комплексний підхід Полтавського державного аграрного університету до забезпечення якості освіти, розвитку науки, практичної підготовки фахівців і створення безпечного та комфортного середовища для студентів.






















