Робочий візит керівників Державної служби якості освіти у ПДАУ

17 березня у Полтавський  державний аграрний університет з  робочим візитом завітали Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак і начальник управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Юрій Кращенко. Під час зустрічі з ректором ПДАУ Валентиною Аранчій гості обговорили питання підвищення якості фахової передвищої і вищої освіти в Полтавській області.

Руслан Гурак зазначив, що кожен з нас повинен докладати максимум зусиль не лише для перемоги України на полі бою, а й для її відновлення та становлення як європейської успішної держави, в якій зростатимуть щасливі діти — здобувачі якісної освіти. Валентина Аранчій також додала, що важливо працювати злагоджено та досягати спільних цілей, адже майбутнє України за нашою талановитою молоддю.