Результати проведення першого етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів вищої освіти ПДАУ

У І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь студенти ПДАУ спеціальностей Філологія, Облік і оподаткування, Публічне управління та адміністрування, Інформаційні системи та технології, Ветеринарна медицина.

Здобувачі вищої освіти, які є великими шанувальниками Кобзаревого слова, під час написання монологічного висловлення виявили неабияку креативність, ерудованість, вміння презентувати життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка через призму сьогодення.

Переможцями конкурсу стали:

з-поміж студентів спеціальності Філологія:

1 місце Шевченко Дарина, студентка 4 курсу;
2 місцеСога Ангеліна, студентка 1 курсу;
3 місцеБерлет Анна, студентка 1 курсу; Завалова Олеся, студентка 1 курсу;

з-поміж студентів інших спеціальностей:

1 місце Клиша Олександра, студентка 1 курсу спеціальності Облік і оподаткування;
2 місцеЯценко Дмитро, студент 1 курсу спеціальності Ветеринарна медицина;
3 місцеБілоус Анастасія, студентка 1 курсу спеціальності Ветеринарна медицина.

Вітаємо переможців!

Висловлюємо вдячність і тим здобувачам вищої освіти, які долучилися до конкурсу й творчо висловили власну позицію щодо ролі Тараса Шевченка в житті українців ХХІ ст.:

Проценко Єлизаветі, студентці 1 курсу спеціальності Публічне управління та адміністрування;
Шкурбі Анастасії, студентці 1 курсу спеціальності Інформаційні системи та технології;
Сидьорці Миколі, студентові 1 курсу спеціальності Публічне управління та адміністрування;
Тютюнник Євгенії, студентці 3 курсу спеціальності Публічне управління та адміністрування.

Щиро дякуємо всім учасникам і бажаємо нових творчих звершень!