Реалізація «Стартового гранту» для науковців в Університеті Миколая Коперника

Реалізація «Стартового гранту» для науковців
в Університеті Миколая Коперника

Викладачки кафедри хірургії та акушерства кандидатка ветеринарних наук, доцентка Таміла Звенігородська та докторка філософії, доцентка кафедри Олександра Туль у рамках реалізації отриманого ними «Стартового гранту» для науковців з України перебувають в Університеті Миколая  Коперника (м. Торунь, Польща). Тема дослідження Таміли Звенігородської: «MicroEpiQ: аналіз епігенетичних змін, пов'язаних із мікробіомом у японських перепелів». Керівниця проєкту – Anna Slawinska, професорка кафедри фундаментальних і доклінічних наук інституту ветеринарної медицини факультету біологічних і ветеринарних наук Університету Миколая Коперника. Тема дослідження Олександри Туль: «Аналіз транскриптомів для дозрівання ооцитів і розвитку компетенції передімплантаційних ембріонів у польської голштино-фризької великої рогатої худоби».  Керівник проєкту  –Chandra S. Pareek, професор кафедри фундаментальних і доклінічних наук інституту ветеринарної медицини факультету біологічних і ветеринарних наук Університету Миколая Коперника.