Радіодиктант національної єдності за участю студентів і викладачів ПДАУ

9 листопада 2021 року радіодиктант національної єдності прозвучав у прямому етері вже у двадцять перше.
«Текст доволі складний, я б не мав шансів написати його без помилок, якби не був його автором», ‒ відзначив перед початком диктанту автор тексту письменник Юрій Андрухович.
За доброю традицією до всеукраїнського флешмобу – написання радіодиктанту національної єдності – долучилися студенти та викладачі Полтавського державного аграрного університету, щоб засвідчити свою повагу до найціннішого скарбу нашого народу – української мови.
Перед початком написання диктанту викладачки кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Яніна Тагільцева та Наталія Сизоненко нагадали всім учасникам заходу про зміни, які відбулися в «Українському правописі» та відображені в його останній редакції (2019).

Усі охочі мали змогу надіслати роботи як онлайн (rd@ukr.radio), так і офлайн (м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001).
Сподіваємося, що наступного року до написання радіодиктанту долучиться ще більше учасників з нашого Університету.