Психологічна допомога в ПДАУ

Психологічний супровід освітнього процесу, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників, створення сприятливих умов для гармонійного особистісного розвитку, вторинної соціалізації, професійного становлення і життєвого самовизначення– основні завдання психологічної служби Полтавського державного аграрного університету.

19 вересня 2022 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти спеціальностей «Політологія» і «Філологія» та науково-педагогічних представників кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін  факультету обліку та фінансів із представницею психологічної служби ПДАУ, к. пед. н., доцентом Ільченко Аллою.

Соціальний педагог ознайомила студентів і викладачів із метою, основними завданнями, видами діяльності психологічної служби, особливостями організації  психологічної допомоги в ПДАУ.

Під час зустрічі особлива увага була надана питанням:

• Де знайти відповіді на запитання, які вас турбують щодо стосунків з людьми?
  • Що таке психологічна консультація, тренінг, як відбувається робота в групі?
  • Чи варто звертатися до психологів і в яких випадках?