Привітання кафедри Машиновикористання і виробничого навчання магістрів інженерно-технологічного факультету

Наприкінці лютого 2014 року на інженерно-технологічному факультеті працювала державна екзаменаційна комісія по захисту випускних робіт магістрів інженерів-науковців технічного сектору.

Співробітники кафедри Машиновикористання і ВН підготували до захисту 7 магістрів, які вдало захистили свої роботи.

Кафедра Машиновикористання і виробничого навчання (куратор групи) щиро вітає випускників з вдалим захистом магістерських робіт, присвоєння кваліфікації інженера-науковця та врученням дипломів державного зразка.

Рады поздравить Вас с большим достижением в жизни – получение диплома!

Вот и закончились пять лет обучения в академии – и перед вами открывается новый путь!

Будьте  же всегда справедливыми и честными, сохраните все свои лучшие качества и приобретайте новые!

И судьба честно отблагодарит Вас!