Проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Облік і аудит»

15 лютого 2013 року  Остапенко Т.М. координатором з наукової роботи кафедри бухгалтерського обліку (відповідно до наказу Полтавської державної аграрної академії від 5 лютого 2013 року № 27 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 навчальному році») проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за  напрямом «Облік і аудит» (галузь знань 0305 «Економіка та підприємництво»). В його проведенні задіяна краща студентська молодь (відмінники, студенти бюджетної форми навчання) ОКР-Спеціаліст та ОКР-Магістр спеціальності «Облік і аудит»: Луценко Ю., Шевченко Г., Дашевська І., Бондарь А.,   Хухро В.,  Грінчишина В., Супрун Л., Луценко Ж., Магда А., Юрко Н., Шийко Ю., Бабенко О.,  Клочко К. Для проведення Олімпіади були запрошені представники організаційного комітету (Опара М.М., Булах Т.В., Сакала В.М.,  Киричко О.Б., Писаренко В.В., Самойлик Ю.В.) та викладачі кафедри бухгалтерського обліку. За підсумками  І етапу переможцями визначено Луценко Ю. та Шевченко Г. Для участі у ІІ етапі Олімпіади їх анкети було надіслано до базового вищого навчального закладу – Миколаївського національного аграрного університету.

Завідувач кафедри бухгалтерського обліку                                                                                                                                                                                                                                                                                  Плаксієнко В.Я.

Аудиторія:

Діяльність: