Профорієнтаційна робота викладачів факультету обліку та фінансів

З метою співпраці та здійснення профорієнтаційних заходів у ВСП «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету» викладачі  факультету обліку та фінансів організували і провели захід «День у Полтавському державному аграрному університеті».

Модераторами зустрічі були:

Дорогань-Писаренко Л. О.,  декан факультету обліку та фінансів, професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування,  професорка, к. е. н.;

Безкровний О. В., заступник декана факультету обліку та фінансів, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доцент, к. е. н.;

Тютюнник Ю. М., заступник декана факультету обліку та фінансів, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доцент, к. е. н.;

Ліпський Р. В., заступник декана факультету обліку та фінансів, доцент кафедри обліку і оподаткування, доцент, к. е. н.;

Дроботя Я. А., доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доцентка, к. е. н.

У рамках заходу для студентів коледжу було організовано зустріч із деканом факультету обліку та фінансів; презентацію спеціальностей Фінанси, банківська справа та страхування, Облік і оподаткування; лекцію на тему «Банк у смартфоні»; пізнавальні ігри «Здолай шахрая» та «Хто зверху»; екскурсію стежками Університету.

Ми вдячні керівництву, викладачам коледжу та самим студентам за допитливість, креативність, відкритість до нових знань.