Профорієнтаційна робота науково-педагогічного колективу факультету ветеринарної медицини ПДАУ серед учнівської молоді

Усвідомлюючи підтверджене часом гасло: «Лікарі рятують людину, а ветеринарія – людство», все більше молоді обирає ветеринарію як свою майбутню професію. Зі свого боку науково-педагогічний колектив факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету радий, що може підготувати висококласних фахівців своєї справи, передавши їм свої знання і досвід. Перше знайомство з професією відбувається під час проведення профорієнтаційної роботи. Тож співробітники факультету ветеринарної медицини систематично проводять профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх закладів. Наші абітурієнти неймовірні: сміливі, талановиті та розумні.  Саме завдяки їм Україна буде сильною та незалежною державою, адже саме їм судилося розбудовувати нашу державу у післявоєнні часи!