Професійність працівників Полтавського державного аграрного університету визнається на рівні міста!

Двом нашим співробітницям призначено іменну стипендію Полтавської міської ради, що запроваджена з метою заохочення та підтримки молодих учених Полтави, які здійснюють перспективні наукові дослідження в галузі природничих, технічних, гуманітарних і суспільних наук, активні в громадській діяльності. Цьогоріч, серед інших освітян та науковців, номінантками стали кандидат економічних наук, науковий співробітник науково-дослідного сектору ПДАУ Яна Радіонова та доктор філософії, провідний фахівець відділу моніторингу та забезпечення якості освіти, асистент кафедри селекції, насінництва та генетики Ілона Рожко!  Вітаємо пані Яну та Ілону з цією подією, пишаємося вами та бажаємо нових професійних здобутків і перемог!