Проект "Паралельний Європейський диплом"

В рамках проекту Ви зможете одночасно навчатися в двох університетах (українському та польському) і отримати два дипломи Українського та Європейського зразка. Навчання в польській Академії бізнесу в Домброві Гурнічій відбуватиметься заочно-дистанційною формою за спеціальністю "Менеджмент". Сесії будуть проходити в Україні на базі Полтавської державної аграрної академії.

Приймати участь у проекті можуть студенти будь-яких спеціальностей. Бал ЗНО не враховується при вступі, можлива подача документів без попередньої участі в незалежному тестуванні.

Предмети будуть викладатися польськими або українськими (акредитованими в польському Університеті) професорами та науковцями українською мовою за польськими навчальними планами.

На весь час навчання Ви будете мати польську студентську візу, яка дозволяє Вам перебувати та працювати, як в Польщі, так і в інших країнах ЄС. Навчання для здобуття рівня Бакалавр - 3 роки, також можливе здобуття рівня Магістра.
Вартість навчання - 300 євро за один семестр.

Додаткова інформація за тел.: +380674091242 та +380661237826

Поштова адреса: myroslav.vasylenko@st.pdaa.edu.ua