Продуктивне завершення дистанційного навчання

Ось і добіг кінця марафон дистанційного навчання в умовах карантину  і для здобувачів вищої освіти 2 та 4 курсу  спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Під час карантину вони під керівництвом Шупти І. М., доцента кафедри  публічного управління та адміністрування опановували такі надзвичайно актуальні  навчальні дисципліни, як «Етика державного службовця» та «Конфліктологія». Непростим, проте продуктивним, видався як початок навчального семестру, так і його завершення.

Останні заняття здобувачі вищої освіти провели у формі студентських наукових конференцій за допомогою платформи Zoom.

Зокрема, студенти 2 курсу 1 та 2 групи на студентській науковій конференції «Стрес як причина та наслідок стресу» розглядали такі питання:

1. Поняття професійного стресу (доповідач − ЗВО 2 курсу 1 групи Александрова О.).

2. Симптоми емоційного вигорання (доповідач − ЗВО 2 курсу 1 групи Веремчук А.).

3. Профілактика професійного стресу (доповідач − ЗВО 2 курсу 1 групи Литвин Д.)

4.  Види і причини професійного стресу (доповідач − ЗВО 2 курсу 1 групи Панченко П.)

5. Загострення конфліктів під час стресу (доповідач − ЗВО 2 курсу 1 групи Пиляк І.).

6. Вплив стресу на харчування (доповідач − ЗВО 2 курсу 1 групи  Колісник О.).

7. Стрес як фактор ризику (доповідач − ЗВО 2 курсу 1 групи  Чайка А.).

8. Емоційне вигорання: симптоми, профілактика та лікування  (доповідач − ЗВО 2 курсу 1 групи Гунько М.).

Активну допомогу в організації та проведенні конференції  надали керівник психологічної служби Плаксієнко І. Л. та модератор заходу Мисик Анастасія.

Не менш продуктивним виявилося останнє заняття з начальної дисципліни «Етика державного службовця»  і для здобувачів 4 курсу спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування». Вони презентували власні дослідження таких проблем:

1. Професійна відповідальність та професійна етика державних службовців (доповідач − ЗВО 4 курсу 1 групи  Барановська І.)

2. Довіра між державними службовцями та громадянами (доповідач − ЗВО 4 курсу 1 групи Будаква В.)

3. Сувеніри, подарунки, квіти у ділових відносинах (доповідач − ЗВО 4 курсу 1 групи  Довжа М.)

4. Види та причини конфліктів інтересів на державній службі
(доповідач − ЗВО 4 курсу 1 групи  Мокляк Л.)

5. Корупція як соціальне зло (доповідач − ЗВО 4 курсу 1 групи  Науменко  А.)

6. Імідж ділової людини (доповідач − ЗВО 4 курсу 1 групи
Фролова Н.)

7. Особливості та проблеми взаємовідносин у колективі (доповідач − ЗВО 4 курсу 1 групи  Янкіна М.)

8. Основні етичні вимоги, всі необхідні якості особистості – службовця (доповідач − ЗВО 4 курсу 1 групи  Яковлєва О.)

Карантин, як виявилося, дав можливість потужно використати інформаційні, особисті інтелектуальні можливості, дефіцитний ресурс часу для продуктивної роботи, для власного саморозвитку і самоменеджменту та для більш досконалого вивчення навчальних дисциплін.

Аудиторія:

Діяльність: