Продовжується профорієнтаційна співпраця з Опішнянською спеціалізованою школою І–ІІІ ступенів Зіньківської районної ради

Факультет обліку та фінансів у рамках профорієнтаційної співпраці організував виїзну зустріч з учнями 11-х класів Опішнянської школи, які радо і привітно зустріли гостей із ПДАУ. Під час зустрічі зі школярами, на якій було обговорено питання вступу у заклад вищої освіти, вони наголосили на перевагах спеціальностей факультету, зокрема таких, як Облік і оподаткування, Фінанси банківська справа та страхування, Філологія, Політологія, Туризм. Окрім цього, доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Оксана Іванівна Мокляк з нагоди святкування 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди запропонувала школярам перевірити їхні знання біографії та творчості Григорія Сковороди за допомогою гри «Кахут».

Модераторами та спікерами зустрічі були:

Дорогань-Писаренко Л. О., декан факультету обліку та фінансів, професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н.;

Безкровний О. В., заступник декана факультету обліку та фінансів, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н.;

Дроботя Я. А., доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н.;

Мокляк О. І., доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, к. ф. н.

Чіп Л. О., доцентка кафедри обліку і оподаткування, к. е. н.

Палій М. О., асистент кафедри обліку і оподаткування

Щиро дякуємо Опішнянській спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів Зіньківської районної ради  за допитливих, розумних, креативних школярів і їхню гостинність.