Про проведення круглого столу "Етичний вимір професійної діяльності державного службовця"

16 листопада 2016 року викладачами кафедри публічного управління та адміністрування спільно з активом студентського наукового гуртка «Територія науки» (науковий керівник – доц., к.п.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування Шупта І. М.) за активної підтримки психологічної служби ПДАА було проведено круглий стіл : «ЕТИЧНИЙ ВИМІР ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ», в якому прийняли участь студенти 2, 4 курсу напряму підготовки «Менеджмент»ОКР «Бакалавр», а також студенти 1 курсу спеціальності «публічне управління та адміністрування» СВО «Магістр».

Метою круглого столу було : дослідження особливостей професійної етики: її специфіки, проблематики, та місця в системі етичного знання, професійно-етичних аспектів особистості державного службовця; формування етичних засад взаємовідносин державних службовців і громадян та формування норм ділового та службового етикету в державному управлінні, також дослідження інституційних механізмів підтримки етики державного службовця.

Спеціальним гостем круглого столу була заступник декана факультету економіки та менеджменту – доц., к.е.н, доцента кафедри  менеджменту Воронько-Невіднича Т. В, яка звернулася з вітальним словом до учасників.

Були заслухані наступні доповіді :

1. «Складові та правила етичної поведінки державних службовців» (доповідач Дяченко Аліна, здобувач 4 курсу за напрямом «Менеджмент», ОКР «Бакалавр», член СНГ «Територія науки», член СНГ «Територія науки»; науковий керівник – доц., к.е.н, Мирна О. В.).
2. Етика державного службовця (доповідач Лесюк Владислав, здобувач 2 курсу за напрямом «Менеджмент», ОКР «Бакалавр», член СНГ «Територія науки» »; науковий керівник – доц., к.п.н, Шупта І. М.).
3. «Законодавчо-нормативне забезпечення етики поведінки державного службовця» (доповідач Шаповаленко Аліна, здобувач 1 курсу СВО «Магістр» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», член СНГ «Територія науки»; науковий керівник – доц., к.е.н., професор Сердюк О. І. )
4. «Інтерв’ювання державного службовця: етичний вимір норм поведінки» (доповідач Мандалина Наталія, здобувач 4 курсу за напрямом «Менеджмент», ОКР «Бакалавр», член СНГ «Територія науки» ; науковий керівник – доц., к.е.н, Мирна О. В.).
5. Мовленнєвий етикет та етикет зовнішнього вигляду державного службовця (доповідач Редченко Руслана, здобувач 2 курсу за напрямом «Менеджмент», ОКР «Бакалавр», член СНГ «Територія науки» »; науковий керівник – доц., к.п.н, Шупта І. М.).
6. Міжетнічні особливості ділового етикету (Яремчук Михайло, здобувач 4 курсу за напрямом «Менеджмент», ОКР «Бакалавр», член СНГ «Територія науки» ; науковий керівник – доц., к.е.н, Мирна О. В.).
7. Моральний аспект відносин між керівниками і підлеглими в державно-управлінській діяльності (доповідач Роздобудько Наталія, здобувач 2 курсу за напрямом «Менеджмент», ОКР «Бакалавр», член СНГ «Територія науки»; науковий керівник – доц., к.п.н, Шупта І. М.).

За результатами проведення круглого столу було прийнято рішення і направлене до наукової частини Полтавської державної аграрної академії. Всім учасникам за їхнім бажанням було видано сертифікат про участь у роботі круглого столу.