Про проблеми та перспективи інтеграції України в ЄС у сучасних умовах

8 червня 2021 року для студентів Полтавської державної аграрної академії факультетів агротехнології та екології (спеціальності 201 Агрономія), ветеринарної медицини (спеціальності 211 Ветеринарна медицина), інженерно-технологічного (спеціальностей 208 Агроінженерія і 133 Галузеве машинобудування), обліку та фінансів (спеціальності 071 Облік і оподаткування, 052 Політологія і 035 Філологія), технології виробництва і переробки продукції тваринництва (спеціальностей 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та 181 Харчові технології) та навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій (спеціальностей 126 Інформаційні системи та технології), була організована зустріч із представником Полтавської обласної молодіжної організації «Покоління Google» Євгеном Антонцем, випускником нашої академії, який виголосив перед аудиторією доповідь на тему «Підвищення рівня поінформованості студентської молоді про проблеми та перспективи інтеграції України в ЄС у сучасних умовах».

Під час зустрічі обговорювалися такі питання: історія євроінтеграційного процесу в Україні та в світі; ризики й переваги для країн-учасниць євроінтеграційного процесу; європейські цінності; українські моральні й духовні цінності; суть реформ у країнах, які обрали шлях євроінтеграції. Бесіда проходила у формі полілогу у досить цікавій і своєрідній атмосфері.

Тема євроінтеграційного процесу часто висвітлюється у засобах масової інформації, але до відкритого діалогу з цього питання молодь залучається вкрай рідко. Хоча саме цьому поколінню доведеться жити і працювати в оновленому суспільстві після змін, що відбуваються саме зараз.

Співпраця Полтавської державної аграрної академії із молодіжною організацією «Покоління Google» триває вже кілька років поспіль. Її представники є частими гостями в лекційних залах усіх факультетів нашої академії. Під час зустрічей із молоддю обговорюються актуальні, корисні й повчальні питання. Доповідачі супроводжують розповіді цікавими презентаціями із демонстрацією статистичних даних і фотопідтверджень із різних офіційних джерел. Студентам подобаються такі зустрічі, тому вони з нетерпінням чекають на продовження спілкування із Євгеном і його командою.

Сподіваємось на наступні не менш цікаві та неординарні зустрічі, що допоможуть молодим людям краще зрозуміти і прийняти моральні й соціальні норми та сформувати власний світогляд. І маємо прохання до членів організації «Покоління Google» не залишати розпочату справу, продовжувати роботу з молоддю, нарощувати потенціал і більш активно залучати заклади освіти до співпраці.

Аудиторія:

Діяльність: