Про перспективи академічної мобільності майбутніх правників

Академічна мобільність здобувачів вищої освіти – можливість навчатися в іншому закладі освіти на території України чи поза її межами, закріплена в Законі України «Про вищу освіту». Для реалізації зазначеного права не достатньо лише бажання студента. Здобуттю такого потрібного сучасному здобувачеві вищої освіти досвіду передує кропітка робота інших учасників освітнього процесу щодо організації академічної мобільності.

Саме задля задоволення потреб своїх студентів 03 грудня 2020 р. пройшла онлайн зустріч представників Полтавської державної аграрної академії та Полтавського університету економіки і торгівлі. В ході зустрічі учасники, зокрема, озвучили побажання студентів, зацікавлених у академічній мобільності, здійснили порівняння навчальних планів, поділилися особливостями освітнього процесу у своїх закладах, обговорили питання документального оформлення перезарахування результатів навчання.
У зустрічі взяли участь:
– від Полтавської державної аграрної академії – Олександр Галич, директор ННІ ЕУПІТ, к.е.н., професор; Алла Світлична, заступник директора ННІ ЕУПІТ, к.е.н., доцент; Валерія Осташова, гарант освітньої програми Правознавство, к.ю.н., доцент; Олександр Кальян, голова науково-методичної ради спеціальності Право, к.ю.н., доцент; Павло Коломієць, к.ю.н., доцент; Євгенія Липій, к.ю.н.; Павло Шведенко, к.ю.н.
– від Полтавського університету економіки і торгівлі – Галина Лаврик, завідувачка кафедри правознавства, д.ю.н., професор; Сергій Гладкий, д.ю.н., професор; Олег Кульчій, гарант освітньої програми Право, к.ю.н., доцент.

Дякуємо колегам за плідну співпрацю і сподіваємося на її поглиблення!