Презентація фірми TITAN MACHINERY UKRAINE по застосуванню дронів в сільському господарстві

Презентація фірми TITAN MACHINERY UKRAINE
21 березня 2024 року відбулася презентація фірми TITAN MACHINERY UKRAINE по застосуванню дронів в сільському господарстві .
TITAN MACHINERY UKRAINE пропонує передові технології та обладнання з точного землеробства, які допомагають керувати господарством, що дозволяє аграрію підвищити рентабельність виробництва і зниження виробничих витрат.
На презентації були присутні викладачі та здобувачі ННІ АСЕ, ННІ ЕУПІТ та факультету ІТФ.
Від навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології презентацію фірми відвідали студенти першого курсу спеціальності 201 Агрономія під супроводом доцента кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова Романа Олепіра.
Представник компанії МИХАЙЛО УМАНСЬКИЙ детально розповів про переваги застосування агродронів, характеристики, описав ситуації в яких дрони є незамінними та розкрив деякі економічні аспекти їх використання.

Наприкінці зустрічі представник компанії надав вичерпні відповіді на всі поставлені питання, що цікавили слухачів.