Представники інженерно-технологічного факультету відвідали APM Group ПП «Агропроммонтаж»

30 січня 2024 року делегація інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету відвідала Полтавське представництво APM Group ПП «Агропроммонтаж» з метою обговорення потенційної співпраці компанії з нашим закладом вищої освіти як можливого стейкхолдера спеціальностей 133 Галузеве машинобудування, 208 Агроінженерія та 274 Автомобільний транспорт.

APM Group ПП «Агропроммонтаж» є офіційним дистриб’ютором сільськогосподарської техніки FENDT, VALTRA, AMAZONE й офіційним дилером німецького автомобільного концерну MAN. Саме продукція останнього користується зараз особливим попитом, оскільки її широко використовують Збройні сили України.

Як розповів керівник представництва Роман СТЕПАНОВИЧ, випускник інженерно-технологічного факультету ПДАУ 2012 року, компанія APM Group ПП «Агропроммонтаж» займається не лише продажем, а і якісним сервісним обслуговуванням всього асортименту техніки. Їхня сервісна служба під керівництвом ще одного нашого випускника факультету Володимира КРАВЧЕНКА готова проводити зі здобувачами вищої освіти профільних спеціальностей заняття на виробництві, демонструючи безпосередній процес налаштування техніки та ремонту її вузлів.

Викладачі інженерно-технологічного факультету, зокрема гаранти освітніх програм Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва Сергій ЛЯШЕНКО та Автомобільний транспорт Олексій БУРЛАКА, активно долучилися до обговорення ймовірних варіантів подальшої кооперації, а Олексій БУРЛАКА – ще й до випробування тракторів VALTRA.

Сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю!