Практичний семінар «Засоби сучасних onlinе-технологій та інформаційних систем в АПК»

15 березня 2018 року

В Центрі підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm»
На кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій
Полтавської державної аграрної академії

ВІДБУДЕТЬСЯ
ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«ЗАСОБИ СУЧАСНИХ ONLINЕ-ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В АПК»

за програмою «Підтримка діяльності підприємств АПК засобами сучасних інформаційних систем і технологій»

Мета семінару: Надання представникам закладів освіти, підприємств різних форм власності та учасникам практичного семінару ознайомитися з можливостями і отримати практичні навички в роботі засобів сучасних onlinе-технологій та інформаційних систем в АПК. Поєднання спільної роботи з аналізом SmartFarming та занесенням даних у систему Soft.Farm.

До участі запрошуються: керівники навчально-науково-дослідних господарств закладів освіти, заступники директорів з навчально-виробничих питань, фермери, приватні підприємці та зацікавлені особи.

Місце проведення: м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3 (Полтавська державна аграрна академія) корпус №2, аудиторія 212 (Центр підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm»)

В ході семінару плануються доповіді від перших осіб про можливості інформаційних систем та технологій від компаній Кварт-Софт, Монсанто, ВЮСТ, Агроксі Україна, СмартФармінг..

В робочому порядку запланована online трансляція проведення семінару та для бажаючих буде надано можливість прийняти участь в роботі семінару в режимі відеоконференцзв’язку.

Реєстрація учасників:  9.00-10.00
Початок роботи семінару о 10.00.