Працівники ПДАУ отримали нагороди Верховної Ради України

18 листопада у Полтавській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. З прийдешнім професійним святом аграріїв вітали голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов і голова обласної ради Олександр Біленький.

Під час урочистостей причетних до галузі нагородили грамотами Верховної Ради України, Полтавської ОДА, подяками Полтавської обласної ради, вручили іменні вітальні листи Міністерства аграрної політики та продовольства. Відзнаки отримали керівники та працівники фермерських господарств, сільгосппідприємств, журналісти, науковці, серед них були і представники Полтавського державного аграрного університету.

Грамоти Верховної Ради України отримали завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва доктор сільськогосподарських наук, професор Анатолій Поліщук і професорка кафедри селекції, насінництва і генетики докторка сільськогосподарських наук, доцентка Людмила Білявська.

Колектив Полтавського державного аграрного університету вітає колег із отриманням заслужених нагород. Дякуємо за кропітку працю та бажаємо натхнення в подальшій діяльності!