Порядок підготовки та атестація PhD 2024 (зміни та доповнення)

16 листопада 2023 року завідувачка відділу аспірантури і докторантури ПДАУ Олена Сіренко провела онлайн-зустріч зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти усіх років набору. До заходу також долучилися наукові керівники здобувачів вищої освіти ступеня доктора  філософії. Під час зустрічі обговорювали важливі питання стосовно змін, внесених до постанови Кабінету Міністрів України з питань підготовки здобувачів наукових ступенів,  які  водяться в дію з 1 січня 2024 року.

Олена Сіренко у своїй доповіді наголосила на важливості змін у порядку підготовки здобувачів доктора філософії та доктора наук у Полтавському державному аграрному університеті. Звернула увагу студентів третього та четвертого курсу та їх наукових керівників на зміни у порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення  разової спеціалізованої вченої ради. У відкритому спілкуванні обговорили оновлену процедуру  атестації майбутніх докторів філософії.

Аудиторія:

Діяльність: