Поповнення фонду навчальних матеріалів у Мовному центрі ПДАУ

Завдяки співпраці між Полтавським державним аграрним університетом та Лестерським університетом (Велика Британія) фонд Мовного центру ПДАУ поповнився навчальними матеріалами для вивчення англійської мови.

800 нових підручників допоможуть поглиблювати та вдосконалювати навички в усіх видах мовленнєвої діяльності (Speaking, Reading, Listening, Writing).  Для викладачів, науковців та аспірантів будуть корисними матеріали з академічного письма. Підручники з фахової підготовки, зокрема для економістів, інженерів-механіків, філологів, юристів і менеджерів, розширять можливості для навчання майбутніх висококваліфікованих фахівців.

Варто відзначити матеріали для підготовки до міжнародного тесту IELTS, найпопулярнішого у світі тесту на визначення рівня володіння англійською мовою, що необхідний для отримання вищої освіти за кордоном.
Щиро вдячні Лестерському університету Великої Британії!

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з фондом навчальних матеріалів Мовного центру ПДАУ та стати його активними користувачами!