ПОЛТАВСЬКІ НАУКОВЦІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВУ КНИГУ

Нещодавно, 14 вересня 2022 р., в залі засідань Полтавської районної ради відбулась довгоочікувана презентація нової книги «Сергій Іллічевський (1895-1959?): життя в ім’я ботаніки». Її авторами є голова Полтавського відділення Українського ботанічного товариства, доцент ПДАУ Віктор Самородов і старший науковий співробітник Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського Олена Халимон.

Директор краєзнавчого музею Олександр Супруненко та заступник з наукової роботи Олександр Мокляк дали грунтовну характеристику постаті натураліста, тісно пов’язану з музеєм. Відзначили, що автори багато років збирали архівні та фото матеріали, спомини та факти життя про відомого українського ботаніка, що довгий час були невідомими. Високий їх професіоналізм та внесок до науково – освітнього процесу відзначили у своїх виступах професори Леонід Булава, Світлана Гапон, Сергій Поспєлов, Наталія Смоляр. Варто зазначити, що батько Сергія Іллічевського, - Олімпій Олександрович Іллічевський, був відомим геологом, грунтознавцем, географом, працював на сучасній кафедрі землеробства і агрохімії ім. В.І.Сазанова, був одним із фундаторів нашого університету.