Полтавська державна аграрна академія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад...

Полтавська державна аграрна академія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва;
- професор кафедри фінансів і кредиту;
- професор (0,25 ст.) кафедри фінансів і кредиту;
- доцент кафедри економіки підприємства;
- доцент кафедри менеджменту;
- старший викладач кафедри технології переробки продукції тваринництва.

Вимоги до претендентів: наявність відповідної вищої освіти, наукового ступеня, вченого звання за фахом, що відповідає профілю кафедри, стажу і досвіду викладання у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації.

Обов’язкові документи, що подають на конкурс: заява про допуск до участі у конкурсі; особовий листок з обліку кадрів; автобіографія; копії документів про повну вищу освіту та науковий ступінь; атестатів доцента, професора; список наукових праць; довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Термін подання документів 30 днів від дня опублікування оголошення.

Адреса академії: м. Полтава, вул. Сковороди 1/3, тел.: 2-28-01