Поглиблення співпраці між ГК "Ерідон" і викладачами та студентами ПДАУ

 

15 листопада відбулася зустріч представників групи компаній «Ерідон» зі студентами Полтавського державного аграрного університету.

ГК «Ерідон» — національний дистриб'ютор і лідер з тридцятирічним стажем на ринку комплексного забезпечення агровиробників сільгосптехнікою та технологічною підтримкою. Сільськогосподарські підприємства, що входять до групи компаній, активно розвивають напрями рослинництва (товарна та насіннєва продукція) і тваринництва (м’ясна та молочна продукція), використовуючи передові технології та інвестуючи у розвиток та інфраструктуру сіл у регіонах присутності.

Керівниця відділу відбору й адаптації персоналу департаменту агровиробництва групи компаній «Ерідон» Катерина Купцова та заступник директора з виробництва ПП «Євросем», що входить до групи компаній «Ерідон»,  Дмитро Золотоверхий презентували студентам спеціальностей 208 Агроінженерія та 201 Агрономія можливості проходження практичного навчання на робочих місцях, виробничої практики та подальшого працевлаштування.

Група компанії «Ерідон» розповсюджує свій вплив  у Полтавській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській та Одеській областях і пропонує студентам ПДАУ умови для формування практичного досвіду, навичок роботи із застосуванням передових технологій, а також конкурентну заробітну плату, можливість кар'єрного зростання та професійного розвитку.