Почесний професор ПДАУ провів науковий семінар для викладачів і студентів двох закладів вищої освіти

26 квітня 2023 року на базі факультету ветеринарної медицини ПДАУ проведено  науковий семінар «Анатомічні музейні технології».

Захід організували науковці кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин спільно з представниками кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка НУБіП України.

Семінар був присвячений висвітленню нових ефективних підходів, методів, технік у різних видах ребальзамування, зокрема обговорювалося ребальзамування тіла Миколи Івановича Пирогова (Національний музей-садиба М. І. Пирогова, м. Вінниця). Спікером зустрічі був доктор ветеринарних наук, професор, академік АН ВО України завідувач кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка НУБіП України Олег Мельник —  безпосередній організатор і учасник поетапного ребальзамування тіла Миколи Пирогова. На зустрічі були присутні близько 80 викладачів і здобувачів вищої освіти  факультету ветеринарної медицини ПДАУ та Полтавського державного медичного університету на чолі із завідувачем кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією доктором біологічних наук, професором Сергієм Білашем.

Обмін досвідом фахівців  різних галузей, беззаперечно, виявився цікавим і насиченим.

До речі, саме цього дня, під час засідання вченої ради, Олегу Мельнику було присвоєно звання Почесного професора ПДАУ.