12 березня 2026 року у Полтавськомудержавному аграрному університеті відбувся перший день роботи Школи лідерства TERRA LEAD, спрямованої на розвиток лідерських якостей, управлінських навичок і громадянської активності студентської молоді.
Захід проходив у форматі онлайн-зустрічі та об’єднав учнів, викладачів і запрошених експертів. Модератором заходу був Георгій Коськін.
Із вітальним словом до учасників звернулися:
• ректор університету Олександр Галич;
• заступниця директора навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Ірина Загребельна;
• завідувачка кафедри економіки та публічного управління Вікторія Медвідь.
Під час відкриття спікери наголосили на важливості розвитку лідерського потенціалу молоді, формування активної громадянської позиції та підготовки майбутніх фахівців, здатних ефективно реагувати на виклики сучасності.
Для участі у заході зареєструвалося близько 200 учасників, що засвідчує значну зацікавленість студентської молоді програмами розвитку лідерських якостей, самореалізації та громадянської активності. Така кількість учасників підтверджує актуальність ініціативи та її вагоме значення у формуванні нового покоління молодих лідерів.
У межах програми учасники ознайомилися з форматом роботи Школи лідерства, можливостями участі у грантових та освітніх ініціативах, зокрема з конкурсами Український молодіжний фонд. Також відбулося знайомство учасників та обговорення очікувань від подальшої роботи програми.
Школа лідерства TERRA LEAD стала платформою для розвитку молодих лідерів, обміну ідеями та формування нових ініціатив, які сприятимуть розвитку студентської спільноти та суспільства загалом.
Захід став важливим кроком у підтримці активної молоді та розвитку освітніх ініціатив у Полтавському державному аграрному університеті.


















