Підвищення рівня професійної майстерності викладачів

Під час карантину к.пед.н., доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Ільченко Алла Михайлівна взяла участь у вебінарі «Праксеологічні виклики дистанційної освіти в умовах карантину», який був організований ПОІППО ім. М. В. Остроградського.

На вебінарі викладач одержала знання про етичні аспекти дистанційної взаємодії учасників освітнього процесу, розвиток кричного мислення у студентів, стабілізацію психічних станів і процесів людини, психологічні закономірності поведінки людини у кризових ситуаціях, вимоги до упорядкування навчальної інформації в умовах дистанційного навчання.

Набутими знаннями Алла Михайлівна поділилася з колегами і планує впроваджувати в навчальний процес на платформі Moodle.

Аудиторія:

Діяльність: