Підвищення кваліфікації провідних лікарів ветеринарної медицини

Підвищення кваліфікації провідних лікарів ветеринарної медицини Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини

Згідно з договором про надання освітніх послуг, який  уклав наш Університет із Полтавською обласною державною лікарнею ветеринарної медицини, відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку навчально-наукового інституту комунікаційних та інформаційних освітніх технологій організував навчання провідних лікарів ветеринарної медицини відділу уповноважених осіб для здійснення державного контролю.

Заняття проводили провідні фахівці факультету ветеринарної медицини: Віталій Мельничук, Світлана Михайлютенко, Олена Передера.
Слухачі курсів у повному обсязі виконали програму підвищення кваліфікації (90 год), успішно пройшли тестування та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Ми вітаємо всіх з успішним закінченням навчання і бажаємо здоров’я та професійних здобутків!

Діяльність: