Підвищення кваліфікації держслужбовців

Полтавський державний аграрний університет протягом 23–25 жовтня 2023 року провів підвищення кваліфікації для представників Держпродспоживслужби Полтавської області за спеціальною короткостроковою програмою «Впровадження змін і здатність їх підтримувати. Оцінка ефективності змін» (0,5 кредиту ЄКТС).

На ZOOM-зустрічах спікери Лозинська Тамара, д. держ. упр., професорка, завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ ПДАУ, та Дорофєєв Олександр, д. е. н., професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ ПДАУ, висвітили такі питання:

• сутність змін у процесі організаційного розвитку,
  • цикл управління змінами,
  • запровадження змін на основі технології дизайн-мислення,
  • механізми забезпечення сприйняття змін,
  • опір змінам і способи його подолання,
  • технологія формування команди для сприйняття змін,
  • ефективність оцінювання змін.

Захід викликав жвавий інтерес серед слухачів. За підсумками проведення підвищення кваліфікації усі учасники отримали сертифікати.

Організаційну підтримку заходу здійснював відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку навчально-наукового центру інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих ПДАУ.

Діяльність: