Підсумки науково-практичної конференції по проходженню виробничих практик

Факультет економіки та менеджменту 29 березня 2017 року провів науково-практичну конференцію за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик.

Гостями конференції стали потенційні роботодавці. Вони розповіли студентам про можливості набуття практичних навичок та перспективи працевлаштування на базі компаній КЕРНЕЛ, UCT, ТОВ «СМС».

Полудніціна М.О. – менеджер по персоналу компанії КЕРНЕЛ

Мазіленко О.С. – маркетолог ТОВ «СМС»

Молчановська В.М. – директор по персоналу ТОВ «СМС»

Спасова Є.Е. – керівник департаменту продаж компанії UCT

Депто В.П. – директор Полтавського філіалу компанії UCT

Про можливості, переваги і недоліки проходження практики он-лайн в ПАТ КБ «Приватбанк», спираючись на власний досвід, розповіла Джос Д.С.

Джос Д.С. – здобувач СВО «Магістр», спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

З реалізацією молодіжних ініціатив у місті Полтава учасників конференції ознайомив Глазов О.М., який проходи практику на базі Полтавської міської ради.

Глазов О. М. – здобувач СВО «Магістр», спеціальність «Публічне управління та адміністрування»

Організатори заходу щиро вдячні всім за співпрацю!!!