Підписано меморандум про співпрацю між Державною податковою службою і ПДАУ

24 травня відбулася робоча зустріч керівництва Головного управління ДПС у Полтавській області та Полтавського державного аграрного університету, в якій взяли участь в. о. начальника Головного управління Алла Рябкова, ректора ПДАУ Валентина Аранчій і перший проректор Олександр Галич. Під час зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між Державною податковою службою України та нашим Університетом.

Під час ділового спілкування було обговорено перспективи співпраці, зокрема щодо проходження виробничої та переддипломної практик студентів на базі Головного управління ДПС у Полтавській області, залучення провідних спеціалістів податкової служби до участі у викладацькій роботі в Університеті, здійснення підготовки здобувачів вищої освіти за дуальною формою, проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, студентів, магістрів, аспірантів і докторантів з метою щорічної підготовки фахівців для роботи в системі органів Державної податкової служби.