Підписання меморандуму про співпрацю

15 грудня 2021 року в м. Глобине відбулася робоча зустріч за участю першого проректора Олександра Галича, декана факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Анатолія Шості, завідувача кафедри технології виробництва продукції тваринництва Анатолія Поліщука та управляючої персоналом Анною Кондаковою, під час якої був підписаний меморандум про співпрацю між Полтавським державним аграрним університетом і ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат». Документом передбачена співпраця між сторонами з метою розроблення нових навчальних курсів, проходження виробничих (переддипломних) практик здобувачами вищої освіти та забезпечення проходження підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Після підписання меморандуму гостей ознайомили з виробничою базою Глобинського мʼясокомбінату, а головний технолог Лариса Нос розкрила  тонкощі виробничих процесів.