Підготовка до ЄДКІ зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування

Відповідно до пункту 6 Порядку атестації осіб, які здобувають ступінь магістра, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 р. № 684 «Деякі питання атестації осіб, які здобувають ступінь магістра, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту», спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Національним агентством України з питань державної служби від 18.10.2021 р. № 1105/165-21 було затверджено Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності Публічне управління та адміністрування на другому (магістерському) рівні вищої освіти. Відповідно до цих документів для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти проводилося навчання за програмою підвищення кваліфікації «Основи тестології та розробки тестових завдань», у яких брала участь професорка кафедри публічного управління та адміністрування Лозинська Т. М. Заняття проводилися з 22 червня до 6 вересня поточного року  в дистанційному режимі та стосувалися таких питань: знання форматів і структури тестових завдань, опанування вимог до складання тестів і їх рецензування, забезпечення валідності тестування. Після навчань професорка Лозинська Т. М. розпочала працювати над розробленням і застосуванням тестових завдань. Зараз здійснюється консультування здобувачів вищої освіти ступеня магістра останнього року навчання перед проведенням ЄДКІ у режимі пілотного тестування.
Нинішнім завданням групи забезпечення ОПП «Зв’язки з громадськістю» спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування на другому (магістерському) рівні вищої освіти є не лише підготовка студентів до складання ЄДКІ, а й подальше удосконалення ОПП згідно з Програмою ЄДКІ, що відповідає стратегічним напрямам реформування державної служби.