Підготовка до НМТ: у ПДАУ відбулося пробне тестування

28 квітня 2024 року на підготовчих курсах Полтавського державного аграрного університету було проведено другий етап пробного НМТ з біології (відповідальна Оксана Наконечна) та з української мови (відповідальна Лідія Коваленко). Захід було організовано з метою надання абітурієнтам можливості ознайомитися з форматом і процедурою проведення НМТ, а також оцінити рівень своєї підготовки.

Слухачі курсів продемонстрували ґрунтовні знання з обох предметів, що свідчить про високу якість підготовки, яку вони отримали на курсах.

Викладачі та адміністрація ПДАУ щиро вітають усіх учасників пробного НМТ з успішним його виконанням і бажають їм успіхів у вступній кампанії!

Сподіваємося, що у наступному навчальному році ми радо зустрінемо їх уже в статусі студентів Полтавського державного аграрного університету!

ПДАУ – запорука вашого успішного майбутнього!