Підбиваємо підсумки за 2022 рік

27 грудня 2022 року відбулося останнє у цьому році засідання вченої ради Полтавського державного аграрного університету, на якому було підбито підсумки роботи всього колективу за цей непростий рік.

Зокрема, члени вченої ради із цікавістю заслухали виступ декана інженерно-технологічного факультету Олександри БІЛОВОД, яка розповіла про роботу факультету у 2021/2022 навчальному році. Серед численних досягнень ІТФ у науковій, навчальній, методичній та виховній роботі особливо вирізняється збільшення набору абітурієнтів під час вступної кампанії 2022 року. Вступники проявили значний інтерес не лише до класичних спеціальностей факультету, а й до нових, набір на які у 2022 році був проведений уперше.

А за успішне проходження акредитації освітньо-професійною програмою Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва спеціальності 133 Галузеве машинобудування був урочисто відзначений почесною грамотою завідувач кафедри механічної та електричної інженерії Станіслав ПОПОВ.

Аудиторія:

Діяльність: