ПЕРШИЙ ВИПУСК МАГІСТРАНТІВ-ПОЛІТОЛОГІВ ВІДБУВСЯ

На кафедрі гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів відбувся перший випуск магістрантів-політологів.

Тематика кваліфікаційних робіт була присвячена проблемам удосконалення виборчої системи, системи місцевої влади та самоврядування України. Випускники у своїх роботах аналізували принципи та механізми цих процесів, які значно ускладнилися в умовах збройної агресії. Автори у своїх висновках наголосили, що зараз, як ніколи раніше, актуальним є завдання забезпечити саме демократичний шлях розвитку нашої країни.

Теоретичний і прикладний рівні кваліфікаційних робіт є досить високим. Пропозиції мають практичну значущість. Це відзначила у своєму виступі голова екзаменаційної комісії, відома українська політологиня, докторка політичних наук, професорка, академік Української академії політичних наук Кресіна Ірина Анатоліївна.

Бажаємо нашим випускникам успіхів у їхній професійній діяльності!