Перші кроки на шляху оновлення стратегії ПДАУ

 

У Полтавському державному аграрному університеті продовжується процес розроблення стратегії розвитку до 2030 року. Відбулося дві робочі зустрічі з цього приводу. Під час двох послідовних стратегічних сесій адміністрація  та науково-педагогічні працівники усіх навчально-наукових підрозділів ПДАУ  напрацювали пропозиції щодо визначення стратегічного бачення та місії Університету. Застосування інноваційних методів інтерактивної роботи у фокус-групах дало змогу максимально активізувати спілкування та генерувати значну кількість конструктивних пропозицій.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Учасники стратегічних сесій почули звіт ректора ПДАУ Олександра Галича щодо відкритої зустрічі адміністрації ПДАУ зі студентами, під час якої було представлено й обговорено результати опитування студентського колективу щодо стратегії розвитку ПДАУ. Олександр Анатолійович був приємно вражений  активністю студентів, їхньою зацікавленістю та готовністю долучитися до формування майбутньої стратегії розвитку ПДАУ.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Усі думки та пропозиції студентів були враховані під час роботи у фокус-групах з адміністрацією та науково-педагогічними працівниками ПДАУ. Найважливіше завдання — зробити наш Університет ще ліпшим і сучаснішим! Для цього потрібна максимальна залученість кожного учасника освітнього процесу! Тож робота продовжується,  заплановано проведення нових стратегічних сесій як із працівниками, так і зі студентами!