ПДАУ та Виробничо-господарська фірма «СПМК-516 ЛТД» підписали меморандум про співпрацю

10 червня до Полтавського державного аграрного університету завітав директор Виробничо-господарської фірми «СПМК-516 ЛТД» Михайло Купріян, щоб підписати меморандум про співпрацю, який  засвідчує прагнення обох сторін до довгострокового та плідного співробітництва щодо підготовки кадрів для енергетичної галузі України, а також науково-дослідницької діяльності та інноваційних розробок у сфері автоматизації підприємств агропромислового комплексу.

Цей меморандум є новим етапом співпраці між ПДАУ та «СПМК-516 ЛТД», які вже успішно співпрацюють у рамках освітньо-професійної програми Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Сторони об’єднали свої зусилля, щоб
 • сформувати систему безперервної підготовки фахівців для аграрного сектора, що відповідає сучасним вимогам ринку праці та потребам роботодавців;
 • втілювати спільні науково-дослідницькі проєкти з метою розроблення інноваційних технологій і продуктів для агропромислового комплексу;
 • сприяти розвитку інноваційної інфраструктури в Університеті та на підприємстві;
 • підвищувати рівень кваліфікації викладачів і наукових співробітників ПДАУ;
 • створювати умови для проходження практики та стажування студентами ПДАУ на підприємстві «СПМК-516 ЛТД».

Під час підписання меморандуму сторони наголосили на важливості ефективної комунікації та взаєморозуміння між закладами освіти та фахівцями-виробничниками для успішної реалізації спільних проєктів та якісної підготовки кадрів.

Завдяки підписанню цього меморандуму відкриваються нові можливості для співпраці між ПДАУ та Виробничо-господарською фірмою «СПМК-516 ЛТД». Очікується, що вона сприятиме розвитку наукової та навчальної діяльності Університету, а також удосконаленню підготовки фахівців для аграрного сектора.