ПДАУ співпрацює з компанією HORSCH

Сьогодні кафедра механічної та електричної інженерії Полтавського державного аграрного університету отримала від свого стейкхолдера, провідного світового виробника інновативної сільськогосподарської техніки і сучасних рішень у сферах обробітку ґрунту, посіву й захисту рослин компанії HORSCH, навчальний стенд висівної дозуючої секції HORSCH Maestro CV/CX.

Нове покоління сучасної сівалки є універсальною технікою для точного висіву кукурудзи, соняшника, цукрових буряків, сорго, ріпаку, сої та інших бобових культур. Потужний і надійний агрегат, з одного боку, гарантує високу продуктивність комбінованого висіву завдяки значній ширині захвату, а з іншого – має достатньо компактну конструкцію для зручного агрегатування з трактором.

Такий навчальний стенд стане у пригоді як у навчальному процесі, так і як технічне забезпечення для студентських наукових розробок.
Сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю!